logo
 • Kraków, ul. Zaleskiego 18/2 Osiedle Oficerskie

ZAPRASZAM – KOBIETY 20-65l – na BEZPŁATNE badanie wieku metabolicznego!

Każdy pragnie zdrowia i długowieczności. I zahamowania procesów starzenia biologicznego.

WIEKU METABOLICZNEGO CZĘSTO NIE WIDAĆ, ALE WIDAĆ WIEK BIOLOGICZNY!!! Nie widać autoagresji, kumulacji obciążeń /toksyn, HCV w wątrobie czy krętków Borrelii /boreliozy w stawach czy mózgu, ani tym bardziej uszkodzonego DNA i wirusów w RNA….  widać za to ich postarzoną cerę, zmarszczki, worki pod oczami, pojawiają się pierwsze bóle…

Praktyka:  dziś 25- i 30-letnie kobiety mają po 45 lat metabolicznie; a 30 letni dziś mężczyźni mają często 50 lat metabolicznie i nawet więcej.  I Widać po nich przyspieszony wiek biologiczny – po ich twarzach, skórze, oczach –  przyspieszone starzenie zatrzymać, a tym bardziej cofnąć jest bardzo trudno..

Dlatego ZAPRASZAM – KOBIETY 20-65l – na BEZPŁATNE badanie wieku metabolicznego (BMI, pełna analiza składu ciała) oraz odpłatne badanie WRT (vega test) obciążeń i przyczyn starzenia biologicznego. Dokładność 95-98%!

Bo wiek metaboliczny i biologiczny to dwie różne rzeczy.

http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/7,107881,23741024,wiek-metaboliczny-chodkowskiej-wynosi-12-lat-a-siwiec-16.html#A_BoxLSImg1

http://myfitness.pl/fitness/56,153781,21083999,wiek-metaboliczny.html

Wiek metaboliczny to całokształt reakcji chemicznych  w organizmie i powiązanych z nimi przemian energii. Obliczamy go w trakcie badania wykonywanego na analizatorze składu ciała. Badanie sprawdza m.in.:

Czy organizm składa się z właściwych proporcji (tkanka tłuszczowa, mięśniowa, otłuszczenie organów)?

Czy organizm jest dobrze nawodniony?

Jaką wartość ma podstawowa przemiana materii?

Tego typu parametry służą do obliczenia tempa naszego metabolizmu. Im szybszy metabolizm, tym niższy jest wiek metaboliczny.

PROTOKÓŁ COFNIĘCIA WIEKU METABOLICZNEGO I BIOLOGICZNEGO:

 • badamy WRT (diagnostyka przyczynowa) obciążenia organizmu: autoagresję i jej przyczyny, toksyny w organizmie, patogeny (niektóre powodują autoagresję, np. Borrelia, paciorkowce, przywry, tasiemce, glisty, Aspergillus Niger, metale ciężkie, toksyny SMOGu, botoxu – to przecież jad kiełbasiany i in.), prawidłowość lub nie – naszego DNA (wszystko na medycznym urządzeniu IMEDIS lub QUANTUM Hunter), stan narządów i obiegów organizmu;
  każde schorzenie uszkadza DNA, zostawia toksyczny ślad w organizmie;
  autoagresja zaś nie pozwoli Ci cieszyć się „młodością biologiczną” i dobrym samopoczuciem… trzeba ja usunąć, zanim rozwinie się schorzenie autoimmunologiczne (Hashimoto, cukrzyca typ 1, SM, RZS, neuroborelioza, Crohna i inne)
 • zmieniamy dietę na DIETĘ DETOX, odkwaszająca organizm (Pakiet DETOX COMPLEX OK&OB z www.TRUEHealth.pl), rygorystycznie bezglutenową przez 2-3 miesiące(!), z odżywieniem komórkowym wg światowych standardów; rekomendujemy dietę leczniczą, rozdzielną wg A. Małachowa, opartą o warzywa i owoce – sałatki, soki warzywne i owocowe z wyciskarki wolnoobrotowej (etc.);
  => postaraj się przez najbliższe 2 tygodnie pić tylko soki warzywne i soki z kwaśnych owoców, jeść sałatki warzywne surowe z olejami tłoczonymi na zimno, zakwaszone octem jabłkowym, orzechy (różne…), siemię lniane; rano soda BIO-Vitalizowana z wodą DIAMOND AQUA -400 ORP (z Pakietu DETOX COMPLEX… www.TRUEHealth.pl), codziennie okłady na twarz z wody antyoksydacyjnej DIAMOND AQUA… już po tygodniu zauważysz wyraźną poprawę cery, zmianę samopoczucia na lepsze; uwierzysz że to jest prawdziwe!
 • koniecznym elementem tego procesu jest woda strukturalna antyoksydacyjna do -400 ORP, heksagonalna, BIO-Vitalna do 50.000 w skali BOVISA!!!, dokładnie jak z Lourdes czy Tlacote – zob. www.diamondaqua.pl lub woda z AAAWS z   TRUEHealth.pl (zob. skany poprawy stanu czynnościowego organizmu, także na www.futuramedica.pl)
  => do picia, gotowania herbaty, kawy, zup; moczenia twarzy (2x dziennie, neutralizacja wolnych rodników tlenowych – szybkie spłycenie zmarszczek, szybki efekt) i dłoni, jako dodatek do kremów, olejów do ciała, etc.; ta woda to 50% sukcesu w obniżeniu wieku bologicznego i 30% sukcesu w obniżeniu wieku metabolicznego
 • w gabinecie FUTURA MEDICA – lub home (po konsultacji) – lub w gabinecie Partnerskim – usuwamy autoagresję i obciążenia organizmu
 • Pakiet DETOX COMPLEX OK&OB zapewni Ci expresowe odkwaszenie organizmu, antyoksydację, odżywienie komórkowe i detoksykację organizmu; narzędzia DETOX COMPEX wymuszą usunięcie wszystkich znanych toksyn, w tym metali ciężkich, rtęci, toksyn metabolicznych patogenów, konserwantów, pestycydy, a także przywróci homeostazę – równowagę w organizmie
 • stymulujemy produkcję kolagenu – biorezonansem wysokich częstotliwości, generatorem 20 MHz dr OPTIMUS Rife
 • biorezonansem (generator dr OPTIMUS Rife lub dr OPTIMUS BIORESONANCE) i generatorami plazmowymi usuwamy agresywne infekcje typu Borrelia, paciorkowce, przywry, glisty, toxocara, EBV, HCV, HPV, Chlamydia, Mucor Macedo, Aspergillus Niger (Kropidlak Czarny) i inne, usuwamy też wirusy z RNA i naprawiamy DNA
 • Fale Schumanna (Generator Fal Schumanna) usuną zakłócenia fal mózgowych, układów nerwowych i BIObiopola (zakłócenia od wifi, GPS, GSM, radary, EMR – smog elektromagnetyczny i inne)
 • Terapia inwersyjna (wcześniej szklanka wody strukturalnej antyoksydacyjnej DIAMOND AQUA) lub metaterapia na HUNTER 100D oraz 10 minut z BIO-Vitalizerem (w gabinetach FUTURA MEDICA) podniesie Twoją BIO-Vitalność o 1-1,5 tysiąca jednostek w skali Bovisa, a nośnik holograficzny QUANTUM ENERGY utrzyma wyższą BIO-Vitalność przez kilka miesięcy (fizyka kwantowa w medycynie informacyjnej i energetycznej)
 • i MEGA WAŻNE!!! – warunek sine qua non – codzienny ruch, sport, fitness, siłownia, albo platforma wibracyjna 3x dziennie i Rytuały Tybetańskie; polecam program Ani Lewandowskiej czy Ewy Chodakowskiej lub każdy inny skrojony pod Twoje potrzeby obniżenia wieku metabolicznego, zwłaszcza jeśli towarzyszy im pozytywne myślenie, atmosfera

Zrealizuj powyższy plan i zbadaj ponownie – po 3 miesiącach – swój wiek metaboliczny. Na Twojej twarzy pojawi się uśmiech.

Zauważysz też, że zmarszczek ubyła połowa lub więcej, skóra  pięknieje z każdym miesiącem, nabiera blasku bez kosmetyków (pełnych zresztą toksyn i konserwantów)…

I jeszcze jedno: naprawa DNA oraz odmłodzenie biologiczne (BIO-Vitalizacja) to recepta na hamowanie procesu telomerazy i wydłużenie życia w zdrowiu i sprawności fizycznej.

Możesz swój przypadek konsultować ze mną lub  innymi specjalistami przez telefon, mail, video: Skype, WhatsApp.

Zapraszam.

Jack Vital, Kraków,  tel., Skype, WhatsApp: +48 690028931
oraz  ogólny mail i specjaliści FUTURA MEDICA:

pl.futuramedica@gmail.com, tel. +48 690 028 810, 690 028 941
www.futuramedica.pl
www.TRUEHealth.pl

Moje kwalifikacje:

 • Od 10 lat zajmuję się medycyną informacyjną, komplementarną, biorezonansem, dietami leczniczymi, odżywianiem komórkowym i odmłodzeniem biologicznym, usuwaniem przyczyn schorzeń, najbardziej zaawansowaną diagnostyką przyczynową organizmu – na Światowym poziomie.  Także przez własne Instytuty medycyny komplementarnej i informacyjnej  R&D za granicą.
 • Dysponuję najnowocześniejszą aparaturą pomiarową diagnostyczną – w tym medyczną – do badań przyczynowych i najnowocześniejszymi urządzeniami biorezonansowo-plazmowymi V generacji, jakie można dziś dostać na Świecie.
 • Znam i stosuję medycynę informacyjną i kwantową (na dowolnych nośnikach, w tym naturalnych kryształach, soli himalajskiej, wodzie…) na poziomie niemieckich firm HELL i Sanum oraz ich homotoksykologię kliniczną w module kwantowym informacyjnym.
 • Patentuję aktualnie BIO-Vitalizer i BIO-technologie z wykorzystaniem medycyny informacyjnej i fizyki kwantowej dla poprawy stanu czynnościowego organizmów.
 • Pomogłem usunąć – moimi narzędziami i protokołami – tysiące borelioz i innych schorzeń,  w tym autoimmunologicznych, uznawanych za nieuleczalne. A wśród moich pacjentów jest wielu lekarzy i ich rodziny – teraz moich przyjaciół.
 • Można dyskutować z moją metodologią – ale trzeba mieć podobne kwalifikacje i skuteczność terapeutyczną.

UWAGA!

Badanie WRT i SGD metodą dr R.Volla i H. Schimmela oraz naturoterapie – terapie komplementarne stosowane przez FUTURA MEDICA nie zastępują konsultacji i pomocy lekarskiej. Kontaktuj się często ze swoim lekarzem.

Leczenie /usuwanie patogenów, w tym wirusów terapią naturalną /komplementarną nie posiada medyczno-naukowego wyjaśnienia, ani potwierdzenia w świetle powszechnej wiedzy medycyny akademickiej. Detoksykacja i bio-vitalizacja /naturoterapia holograficzna, kwantowa, medycyny informacyjnej => działa tylko informacyjnie na bio-pole, na ciało holograficzne (aurę) człowieka przywracając jego naturalne wibracje i poprawne wartości rezonansowe. Medycyna akademicka nie bada tych zagadnień.

Rozbijanie ognisk zakaźnych i usuwanie patogenów biorezonansem wraz z ich DNA jest  terapią naturalną /komplementarną /eksperymentalną w obszarze fizyki w medycynie – nie posiada medyczno-naukowego wyjaśnienia, ani potwierdzenia w świetle powszechnej wiedzy medycyny akademickiej.

MMS nie jest dopuszczonym do spożycia środkiem leczniczym, lecz trucizną, stosowaną w stacjach uzdatniania wody do jej dezynfekcji. Stosowanie MMS i skuteczność w usuwaniu patogenów, nawet malarii, opisał Jim Humble w książce MMS Miracle Mineral Suplement – wraz z protokołami jego stosowania na wszelkie schorzenia i infekcje, w tym nowotwory.

 

W Europie Zachodniej elektrodermalny test EAV (vega test) wg metody dr R.Volla i H. Schimmela realizuje ok. 30.000 lekarzy. Niemieckie kasy chorych pokrywają koszty badań EAV /WRT/SGD od 1984 roku, po orzeczeniach niemieckich sądów, jeśli badania metodami medycyny akademickiej nie dały rezultatu!

W Polsce mamy 3,5 mln osób z cukrzycą, 4,5 mln z uszkodzonymi nerkami, 700.000 chorych na HCV, 1/4 kobiet na Hashimoto i 50%  z HPV (powoduje raka szyjki macicy) – medycyna akademicka leczy farmakologicznie objawy schorzeń lub operuje i wycina skutki schorzeń (np. guzy nowotworowe), nie zajmuje się przyczynami i nie ma narzędzi usuwania przyczyn schorzeń, nie usuwa też autoagresji. Tym różnią się te metody.

PRZECZYTAJ UWAŻNIE!
LISTA PRZECIWWSKAZAŃ DO DIAGNOSTYKI I PODJĘCIA TERAPII:

JEŻELI MASZ WĄTPLIWOŚCI CO DO WYMIENIONYCH PRZECIWWSKAZAŃ, CHCESZ MIEĆ PEWNOŚĆ, ŻE MOŻESZ SKORZYSTAĆ Z NASZYCH USŁUG – ZADZWOŃ DO NAS! Z PRZYJEMNOŚCIĄ ODPOWIEMY NA WSZYSTKIE PYTANIA. JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO DIAGNOSTYKI?UWAGA!
Badanie WRT i SGD metodą dr R.Volla i H. Schimmela oraz naturoterapie – terapie komplementarne stosowane przez FUTURA MEDICA nie zastępują konsultacji i pomocy lekarskiej. Kontaktuj się często ze swoim lekarzem. Leczenie boreliozy i usuwanie Borrelii terapią naturalną /komplementarną nie posiada medyczno-naukowego wyjaśnienia, ani potwierdzenia w świetle powszechnej wiedzy medycyny akademickiej. Detoksykacja i bio-vitalizacja /naturoterapia holograficzna, kwantowa, medycyny informacyjnej => działa tylko informacyjnie na bio-pole, na ciało holograficzne (aurę) człowieka przywracając jego naturalne wibracje i poprawne wartości rezonansowe. Medycyna akademicka nie bada tych zagadnień. Rozbijanie ognisk zakaźnych i usuwanie patogenów biorezonansem wraz z ich DNA jest terapią naturalną /komplementarną /eksperymentalną w obszarze fizyki w medycynie – nie posiada medyczno-naukowego wyjaśnienia, ani potwierdzenia w świetle powszechnej wiedzy medycyny akademickiej. MMS nie jest dopuszczonym do spożycia środkiem leczniczym, lecz trucizną, stosowaną w stacjach uzdatniania wody do jej dezynfekcji. Stosowanie MMS i skuteczność w usuwaniu patogenów, nawet malarii, opisał Jim Humble w książce MMS Miracle Mineral Suplement – wraz z protokołami jego stosowania na wszelkie schorzenia i infekcje, w tym nowotwory. W Europie Zachodniej elektrodermalny test EAV (vega test) wg metody dr R.Volla i H. Schimmela realizuje ok. 30.000 lekarzy. Niemieckie kasy chorych pokrywają koszty badań EAV /WRT/SGD od 1984 roku, po orzeczeniach niemieckich sądów, jeśli badania metodami medycyny akademickiej nie dały rezultatu! W Polsce mamy 3,5 mln osób z cukrzycą, 4,5 mln z uszkodzonymi nerkami, 700.000 chorych na HCV, 1/4 kobiet na Hashimoto i HPV (powoduje raka szyjki macicy) – medycyna akademicka leczy farmakologicznie objawy schorzeń lub operuje i wycina skutki schorzeń (np. guzy nowotworowe), nie zajmuje się przyczynami i nie ma narzędzi usuwania przyczyn schorzeń, nie usuwa też autoagresji. Tym różnią się te metody.
Translate »