logo
 • Kraków, ul. Zaleskiego 18/2 Osiedle Oficerskie

NEUTRALIZATOR 5G, EMR, wifi, GSM, GPS i in.
dla Twojego Zdrowia

powyżej: Pomiary Rezonansu Schumanna, Stacja pomiarowa OMSK

 • neutralizator szkodliwych GSM, GPS, EMR wszelkiego rodzaju, wi-fi, zakłóceń biopola (od samochodów, urządzeń elektro-magnetycznych i in.),
 • wzmacnia poprawne działanie fal mózgowych,
 • neutralizuje energie wydarzeń przeszłych w organizmie,
 • kasuje zakłócenia mózgowe i zakłócenia biopola,
 • energetyzuje organizm,
 • niezbędny dla przedsiębiorcy, managera, kierowcy, każdego dziecka, seniorów…,
 • idealny prezent!

Niezwykle silny – 35 mT = to 2x więcej niż profesjonalna magnetoterapia kliniczna!

STOSOWANIE

ekspert WHO
(Światowa Organizacja Zdrowia):

„Z uwagi na to, że pole magnetyczne Ziemi słabnie, odczuwamy wiele tego efektów, m.in. jesteśmy zmęczeni, niewyspani, a jak niewyspani – nasza bioenergetyka jest bardzo ograniczona, głównie jeśli chodzi o możliwości stymulacji układu immunologicznego, bo to się wszystko ze sobą wiąże. Dlatego Państwu zalecam, w kompleksowej terapii, stosowanie magnetoterapii – musimy odzyskać zdrowie, odzyskując sprawność układu immunologicznego, wysoki poziom energetyki i wysoki komfort psychiczny. Sam z tego korzystam.”

Obszar eksploatacji:
fizyka eksperymentalna w medycynie komplementarnej.

Dziś, z powodu osłabienia pola Ziemi i zakłóceń Rezonansu Schumanna, ludzie powinni korzystać z generatorów Fal Schumanna dla NATURALNEJ synchronizacji i uspokojenia, normalizacji fal mózgowych, NATURALNEGO rozwoju dzieci, utrzymania procesów zapamiętywania i dobrej kondycji emocjonalnej.

REZONANS SCHUMANNA jest zakłócany przez sieci satelitarnej komunikacji GPS, GSM, sieci 4G, 5G, EMR, urządzenia i eksperymenty wojskowe, wybuchy jądrowe, urządzenia wojskowe komunikacyjne i radiolokacyjne – to jest dla nas ogromny problem.

Bo osłabienie i zakłócenia Rezonansu Schumanna mają ogromny wpływ na pogorszenie naszego zdrowia i samopoczucia w skali globalnej!

Bo osłabienie i zakłócenia Rezonansu Schumanna mają ogromny wpływ na pogorszenie naszego zdrowia i samopoczucia w skali globalnej!

Uzdrawiające częstotliwości Rezonans Schumanna są paradoksalnie zakłócane przez zdobycze cywilizacji. „Ludzie ludziom zgotowali ten los…”
Wszak Rezonans Schumanna jest NATURALNĄ, bezpieczną, bezinwazyjną terapią dla umysłu i ciała. Bez skutków ubocznych. Wręcz KONIECZNĄ dziś dla każdego. Wykorzystywany w rehabilitacji światowej.
Fale Schumanna są niezbędne do synchronizacji rytmów biologicznych i prawidłowej egzystencji wszystkich organizmów żywych na ziemi.
Niedobór lub całkowity brak tych fal może spowodować u ludzi zdrowych bóle głowy, migreny, bóle mięśni, skurcze, utratę orientacji w przestrzeni, zawroty głowy, mdłości, stresy oraz inne uciążliwe dolegliwości.
Wszystkie te objawy nasilają się z upływem wieku, a dodatkowo u ludzi starszych może wystąpić stan przygnębienia, apatii i ogólnego rozbicia psychicznego.
U ludzi największą wrażliwość na Fale Schumanna wykazują struktury mózgowe odpowiedzialne m.in. za stany emocjonalne: dobre samopoczucie, zdrowie ogólne, kontrolę stresu, zadowolenie, przyjemność czy strach.

Rezonans Schumanna jest kluczowy dla procesu zapamiętywania i motywacji osobistej, zawodowej!

DZIAŁANIE, KORZYŚCI

 • niezawodne urządzenie, proste w obsłudze, do stosowania w firmie, ośrodku SPA (…), home, dla całej rodziny;
 • działanie Fal Schumanna na każdy organizm, wg opinii badaczy, dostępnych w internecie:
 • poprawa samopoczucia,
 • wzmocnienie bio-energetyki organizmu,
 • wzmocnienie odporności,
 • neutralizator szkodliwych GSM, GPS, EMR, wi-fi, zakłóceń biopola (od samochodów, urządzeń elektro-magnetycznych i in.),
 • rozwój kreatywności,
 • rozwój intuicji, komunikacji społecznej, zrozumienia,
 • siła działania układów nerwowych,
 • elegancki, silny – 35 mT, (to 10x więcej niż magnetoterapia rehabilitacyjna w solenoidach)
 • idealny jako “prezent”,
 • niezbędny dla zdrowego rozwoju dzieci i zdrowia dorosłych, przedsiębiorców
 • poprawia jakość dźwięku muzycznego, telefonicznego w pomieszczeniach, jakość sygnału GPS, GSM (telefony), jednocześnie chroniąc organizmy przed szkodliwym promieniowaniem EMR

Rozumiesz teraz, dlaczego Generatory Fal Schumanna są montowane na statkach kosmicznych NASA!?

Podstawowy Rezonans Schumanna 7,83 Hz to częstotliwość w zakresie fal alpha mózgu ludzkiego. Powoduje ona harmonizację i uspokojenie umysłu.

Linie widmowe i częstotliwości harmoniczne Rezonansu Schumanna czyli 14,1; 20,3; 26, 33, 39, 45 Hz (częstotliwości Schumanna), z niewielkimi odchyłkami w zależności od pory dnia (z ich amplitudami) – to już fale beta i gamma.

Wbrew opiniom, artykułom publikowanym w internecie światowym – częstotliwości Rezonansu Schumanna nie zmieniły się! Wystarczy spojrzeć na wykresy pomiarowe. Rezonans Schumanna bywa też nazywany pulsem Ziemi. Każdy żywy organizm wchodzi w reakcję z tym pulsem czy też tonem ciągle obecnym w tle. Brak tego elementu powoduje szereg problemów fizjologicznych i psychicznych. Doświadczali tego astronauci i NASA uważa to za poważny problem i przeszkodę w długotrwałej eksploracji kosmosu.

NASA korzysta z generatorów Fal Schumanna dla utrzymania kosmonautów w dobrej kondycji. Bez Rezonansu Schumanna – kosmonauci odczuwają bóle głowy, migreny, bóle mięśni, skurcze, zawroty, zaburzenia uwagi, chorobę lokomocyjną i ogólne pogorszenie zdrowia i samopoczucia.

OPROGRAMOWANIE: urządzenie jest generatorem elektromagnetycznym – na wniosek kupującego lub użytkownika można mu implementować dowolny zestaw częstotliwości w zakresie 1–100 Hz; urządzenie ma opcję zmiany (serwisowej) częstotliwości Schumanna wraz ze zmianą częstotliwości bazowej Ziemi (lub wg żądania).

parametry urządzenia Generator Fal Schummana
1. Generowane częstotliwości (standard) ………….. 7,83, 14,1; 20,3; 26, 33, 39, 45 Hz
2. Indukcja wytwarzanego pola magnetycznego ……………. 35mT (szczytowo)
3. Zasilanie ………………………………………. 19V 2A (z dołączonego zasilacza)
4. Masa (bez zasilacza) ………………… ok. 0,4 kg*

Urządzenie zgodne z wymaganiami dyrektyw europejskich:
2014/35/UE (LVD), 2014/30/UE (EMC) oraz 2011/65/UE (RoHS),
oraz spełnia wymagania norm zharmonizowanych:
– EN 62368-1:2014,
– EN 50581:2012,
– EN 61000-6-2:2005,
– EN 61000-6-4:2007.

UWAGA: Maksymalny czas pracy ciągłej – 12 h /na dobę.

Przeciwskazania:

 1. Ciąża (bezwzględny zakaz dotyczy pierwszego trymestru).
 2. Posiadanie rozrusznika serca.
 3. Obecność przeszczepionych narządów – można stosować tylko po konsultacji z lekarzem i pod jego kontrolą.
 4. Epilepsja, zespół drgawkowy – azotemiczny (w chwili ataku).
 5. Niewydolność układu naczyniowo-sercowego i układu limfatycznego – można stosować tylko po konsultacji z lekarzem i pod jego kontrolą.
 6. Małe dzieci do momentu, w którym mogą komunikować odczucia, tj. ok. 2 lata.
 7. Ferrytowe (żelazne) elementy w ciele. Ograniczenie nie dotyczy tytanowych implantów, tytanowych śrub i innych tytanowych elementów => można stosować.
 8. Stan silnego pobudzenia psychicznego.
 9. Stan upojenia alkoholowego lub odurzenia (narkotycznego czy lekarstwami).

Zamówienia:

+48 690 028 931
+48 690 028 941

Moje kwalifikacje:

 • Od 10 lat zajmuję się medycyną informacyjną, komplementarną, biorezonansem, dietami leczniczymi, odżywianiem komórkowym i odmłodzeniem biologicznym, usuwaniem przyczyn schorzeń, najbardziej zaawansowaną diagnostyką przyczynową organizmu – na Światowym poziomie.  Także przez własne Instytuty medycyny komplementarnej i informacyjnej  R&D za granicą.
 • Dysponuję najnowocześniejszą aparaturą pomiarową diagnostyczną – w tym medyczną – do badań przyczynowych i najnowocześniejszymi urządzeniami biorezonansowo-plazmowymi V generacji, jakie można dziś dostać na Świecie.
 • Znam i stosuję medycynę informacyjną i kwantową (na dowolnych nośnikach, w tym naturalnych kryształach, soli himalajskiej, wodzie…) na poziomie niemieckich firm HELL i Sanum oraz ich homotoksykologię kliniczną w module kwantowym informacyjnym.
 • Patentuję aktualnie BIO-Vitalizer i BIO-technologie z wykorzystaniem medycyny informacyjnej i fizyki kwantowej dla poprawy stanu czynnościowego organizmów.
 • Pomogłem usunąć – moimi narzędziami i protokołami – tysiące borelioz i innych schorzeń,  w tym autoimmunologicznych, uznawanych za nieuleczalne. A wśród moich pacjentów jest wielu lekarzy i ich rodziny – teraz moich przyjaciół.
 • Można dyskutować z moją metodologią – ale trzeba mieć podobne kwalifikacje i skuteczność terapeutyczną.

UWAGA!

Badanie WRT i SGD metodą dr R.Volla i H. Schimmela oraz naturoterapie – terapie komplementarne stosowane przez FUTURA MEDICA nie zastępują konsultacji i pomocy lekarskiej. Kontaktuj się często ze swoim lekarzem.

Leczenie /usuwanie patogenów, w tym wirusów terapią naturalną /komplementarną nie posiada medyczno-naukowego wyjaśnienia, ani potwierdzenia w świetle powszechnej wiedzy medycyny akademickiej. Detoksykacja i bio-vitalizacja /naturoterapia holograficzna, kwantowa, medycyny informacyjnej => działa tylko informacyjnie na bio-pole, na ciało holograficzne (aurę) człowieka przywracając jego naturalne wibracje i poprawne wartości rezonansowe. Medycyna akademicka nie bada tych zagadnień.

Rozbijanie ognisk zakaźnych i usuwanie patogenów biorezonansem wraz z ich DNA jest  terapią naturalną /komplementarną /eksperymentalną w obszarze fizyki w medycynie – nie posiada medyczno-naukowego wyjaśnienia, ani potwierdzenia w świetle powszechnej wiedzy medycyny akademickiej.

MMS nie jest dopuszczonym do spożycia środkiem leczniczym, lecz trucizną, stosowaną w stacjach uzdatniania wody do jej dezynfekcji. Stosowanie MMS i skuteczność w usuwaniu patogenów, nawet malarii, opisał Jim Humble w książce MMS Miracle Mineral Suplement – wraz z protokołami jego stosowania na wszelkie schorzenia i infekcje, w tym nowotwory.

 

W Europie Zachodniej elektrodermalny test EAV (vega test) wg metody dr R.Volla i H. Schimmela realizuje ok. 30.000 lekarzy. Niemieckie kasy chorych pokrywają koszty badań EAV /WRT/SGD od 1984 roku, po orzeczeniach niemieckich sądów, jeśli badania metodami medycyny akademickiej nie dały rezultatu!

W Polsce mamy 3,5 mln osób z cukrzycą, 4,5 mln z uszkodzonymi nerkami, 700.000 chorych na HCV, 1/4 kobiet na Hashimoto i 50%  z HPV (powoduje raka szyjki macicy) – medycyna akademicka leczy farmakologicznie objawy schorzeń lub operuje i wycina skutki schorzeń (np. guzy nowotworowe), nie zajmuje się przyczynami i nie ma narzędzi usuwania przyczyn schorzeń, nie usuwa też autoagresji. Tym różnią się te metody.

PRZECZYTAJ UWAŻNIE!
LISTA PRZECIWWSKAZAŃ DO DIAGNOSTYKI I PODJĘCIA TERAPII:

JEŻELI MASZ WĄTPLIWOŚCI CO DO WYMIENIONYCH PRZECIWWSKAZAŃ, CHCESZ MIEĆ PEWNOŚĆ, ŻE MOŻESZ SKORZYSTAĆ Z NASZYCH USŁUG – ZADZWOŃ DO NAS! Z PRZYJEMNOŚCIĄ ODPOWIEMY NA WSZYSTKIE PYTANIA. JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO DIAGNOSTYKI?UWAGA!
Badanie WRT i SGD metodą dr R.Volla i H. Schimmela oraz naturoterapie – terapie komplementarne stosowane przez FUTURA MEDICA nie zastępują konsultacji i pomocy lekarskiej. Kontaktuj się często ze swoim lekarzem. Leczenie boreliozy i usuwanie Borrelii terapią naturalną /komplementarną nie posiada medyczno-naukowego wyjaśnienia, ani potwierdzenia w świetle powszechnej wiedzy medycyny akademickiej. Detoksykacja i bio-vitalizacja /naturoterapia holograficzna, kwantowa, medycyny informacyjnej => działa tylko informacyjnie na bio-pole, na ciało holograficzne (aurę) człowieka przywracając jego naturalne wibracje i poprawne wartości rezonansowe. Medycyna akademicka nie bada tych zagadnień. Rozbijanie ognisk zakaźnych i usuwanie patogenów biorezonansem wraz z ich DNA jest terapią naturalną /komplementarną /eksperymentalną w obszarze fizyki w medycynie – nie posiada medyczno-naukowego wyjaśnienia, ani potwierdzenia w świetle powszechnej wiedzy medycyny akademickiej. MMS nie jest dopuszczonym do spożycia środkiem leczniczym, lecz trucizną, stosowaną w stacjach uzdatniania wody do jej dezynfekcji. Stosowanie MMS i skuteczność w usuwaniu patogenów, nawet malarii, opisał Jim Humble w książce MMS Miracle Mineral Suplement – wraz z protokołami jego stosowania na wszelkie schorzenia i infekcje, w tym nowotwory. W Europie Zachodniej elektrodermalny test EAV (vega test) wg metody dr R.Volla i H. Schimmela realizuje ok. 30.000 lekarzy. Niemieckie kasy chorych pokrywają koszty badań EAV /WRT/SGD od 1984 roku, po orzeczeniach niemieckich sądów, jeśli badania metodami medycyny akademickiej nie dały rezultatu! W Polsce mamy 3,5 mln osób z cukrzycą, 4,5 mln z uszkodzonymi nerkami, 700.000 chorych na HCV, 1/4 kobiet na Hashimoto i HPV (powoduje raka szyjki macicy) – medycyna akademicka leczy farmakologicznie objawy schorzeń lub operuje i wycina skutki schorzeń (np. guzy nowotworowe), nie zajmuje się przyczynami i nie ma narzędzi usuwania przyczyn schorzeń, nie usuwa też autoagresji. Tym różnią się te metody.
Translate »