logo
 • Kraków, ul. Zaleskiego 18/2 Osiedle Oficerskie

Top notch
experience

Medicenter is a responsive template
perfect for all screen sizes

Show your
schedule

Organize and visualize your week
with build-in timetable

Build it
your way

Limitless possibilities with multiple
page layouts and different shortcodes

Fale Schumanna – Rezonans Schumanna

Dziś, z powodu osłabienia pola Ziemi i zakłóceń Rezonansu Schumanna, ludzie powinni korzystać z generatorów Fal Schumanna dla NATURALNEJ synchronizacji i uspokojenia, normalizacji fal mózgowych, NATURALNEGO rozwoju dzieci, utrzymania procesów zapamiętywania i dobrej kondycji emocjonalnej.

Zapraszamy do gabinetów FUTURA MEDICA www.futuramedica.pl   na 30 minut z Generatorem Fal Schumanna.

Każdemu poprawia samopoczucie, IQ, kasuje zakłócenia biopola, wyzwala kreatywność.

Możesz też wypożyczyć urządzenie do generowania Rezonansu Schumanna i w domu czy firmie – w komfortowych dla Ciebie warunkach – zrealizować serię 30 zabiegów. Skorzystają też Twoi najbliżsi, dzieci i seniorzy.  Zob. www.TRUEHealth.pl

Generatory fal Schumanna w gabinetach FUTURA MEDICA:

 • BESTMOVE – Generator Fal Schumanna
 • Platforma VIBRAMAGIC z Generatorem Fal Schumanna
 • dr NATURMedicus Generator Fal Schumanna

„Fale Schumanna” czyli globalny rezonans elektromagnetyczny Ziemi odkrył w 1952 roku niemiecki naukowiec Otto Schumann. Rezonans Schumanna powstaje na skutek wyładowań atmosferycznych pomiędzy powierzchnia Ziemi a jonosferą. Częstotliwość bazowa wynosi 7,83 Hz, i choć zmienia się +/- o kilkanaście a nawet kilkadziesiąt procent w obrębie każdego dnia, jest stała.

Podstawowy Rezonans Schumanna 7,83 Hz to częstotliwość w zakresie fal alpha mózgu ludzkiego. Powoduje ona harmonizację i uspokojenie umysłu.

Linie widmowe i częstotliwości harmoniczne Rezonansu Schumanna czyli 14,1; 20,3; 26, 33, 39, 45 Hz (częstotliwości Schumanna), z niewielkimi odchyłkami w zależności od pory dnia (z ich amplitudami)-  to już fale beta i gamma.

Wbrew opiniom, artykułom publikowanym w internecie światowym – częstotliwości Rezonansu Schumanna nie zmieniły się! Wystarczy spojrzeć na wykresy pomiarowe zamieszczone niżej.

Pomiary Rezonansu Schumanna, Stacja pomiarowa OMSK


 

Rezonans Schumanna bywa też nazywany pulsem Ziemi. Każdy żywy organizm wchodzi w reakcję z tym pulsem czy też tonem ciągle obecnym w tle. Brak tego elementu powoduje szereg problemów fizjologicznych i psychicznych. Doświadczali tego astronauci i NASA uważa to za poważny problem i przeszkodę w długotrwałej eksploracji kosmosu.

NASA korzysta z generatorów Fal Schumanna dla utrzymania kosmonautów w dobrej kondycji. Bez Rezonansu Schumanna – kosmonauci odczuwają bóle głowy, migreny, bóle mięśni, skurcze, zawroty, zaburzenia uwagi, chorobę lokomocyjną i ogólne pogorszenie zdrowia i samopoczucia.

Pole magnetyczne Ziemi słabnie (wg eksperta WHO prof. Leszka Zalasińskiego – nawet o 30%) i jest zakłócane przez sieci satelitarnej komunikacji GPS, GSM, sieci 4G, 5G, EMR, urządzenia wojskowe komunikacyjne i radiolokacyjne – to jest dla nas ogromny problem.

Bo osłabienie i zakłócenia Rezonansu Schumanna mają ogromny wpływ na pogorszenie naszego zdrowia i samopoczucia w skali globalnej!

Uzdrawiająca częstotliwość Rezonans Schumanna jest paradoksalnie zakłócany przez zdobycze cywilizacji. „Ludzie ludziom zgotowali ten los…”

Wszak Rezonans Schumanna jest NATURALNĄ, bezpieczną, bezinwazyjną terapią dla umysłu i ciała. Bez skutków ubocznych. Wręcz KONIECZNĄ dziś dla każdego. Wykorzystywany w rehabilitacji światowej (w Niemczech koszt generatora Fal Schumanna to ok. 4000 EURO).

Fale Schumanna są niezbędne do synchronizacji rytmów biologicznych i prawidłowej egzystencji wszystkich organizmów żywych na ziemi.

Niedobór lub całkowity brak tych fal może spowodować u ludzi zdrowych bóle głowy, migreny, bóle mięśni, skurcze, utratę orientacji w przestrzeni, zawroty głowy, mdłości, stresy oraz inne uciążliwe dolegliwości.

Wszystkie te objawy nasilają się z upływem wieku, a dodatkowo u ludzi starszych może wystąpić stan przygnębienia, apatii i ogólnego rozbicia psychicznego.

U ludzi największą wrażliwość na Fale Schumanna wykazują struktury mózgowe odpowiedzialne m.in.  za stany emocjonalne: dobre samopoczucie, zdrowie ogólne, kontrolę stresu, zadowolenie, przyjemność czy strach.

Rezonans Schumanna jest kluczowy dla procesu zapamiętywania i motywacji osobistej, zawodowej!

https://pieknoumyslu.com/fale-mozgowe-delta-teta-alfa-beta-gamma/  => poniżej fragment:

Fale alfa (od 8 do 13 Hz)

Fale alfa pojawiają się w czasie zmierzchu, kiedy jesteśmy spokojni, ale nie śpimy. Kiedy jesteśmy zrelaksowani i gotowi do medytacji. Kiedy siedzimy na kanapie, oglądając telewizję lub relaksując się w łóżku przed zaśnięciem.

 • Wysoki poziom fal alfa powstrzymuje nas od skupienia się, a nawet może sprawić, że poczujemy się jakbyśmy nie mieli energii.
 • Niski poziom fal alfa odpowiada lękowi, stresowi i bezsenności.

Fale beta (12 do 33 Hz)

Przechodzimy teraz od fal mózgowych o niskiej lub umiarkowanej częstotliwości do wyższego poziomu. Znajdujemy się na wyższym spektrum częstotliwości, który bierze się z intensywnej aktywności neuronów. Są one bardzo interesujące i złożone. Mają związek z chwilami, kiedy poświęcamy czemuś naszą całkowitą uwagę, jesteśmy bardzo czujni i poszukujemy bodźców.

Czynności takie jak prowadzenie samochodu, zdawanie egzaminu i wygłaszanie prezentacji są dobrymi przykładami. Jednak nadmierna aktywacja naszych neuronów może prowadzić do szkodliwego lęku i stresu.

 • Niski poziom fal beta prowadzi do nadmiernie rozluźnionego, wyluzowanego, a nawet depresyjnego stanu…
 • Idealny poziom pomaga nam być bardziej otwartymi i skupionymi. Właśnie wtedy najlepiej rozwiązujemy problemy.

Fale gamma (od 25 do 100 Hz)

Kiedy słyszymy słowo „gamma”, od razu przychodzą na myśl słynne promienie gamma, o długiej fali i wysokim promieniowaniu elektromagnetycznym. Cóż, fale gamma i promienie gamma mają jedną wspólną cechę: bardzo wysoką częstotliwość.

Neurobiolodzy zaczynają poznawać coraz więcej faktów na temat fal gamma, ale do niedawna niewiele było o nich wiadomo. Co więcej, bardzo trudno jest je uchwycić je w EEG. Pochodzą ze wzgórza (części międzymózgowia znajdującej się pod spoidłem wielkim) i poruszają się od tylnej części mózgu do przodu z niesamowitą szybkością.

 • Fale gamma wiążą się z wysokim poziomem zadań procesów poznawczych
 • Są związane z naszym stylem uczenia się, zdolnością do przyjmowania nowych informacji, a także z naszymi zmysłami i sposobem postrzegania
 • Na przykład ludzie z problemami psychicznymi lub trudnościami w nauce mają mniej niż połowę zwykłej aktywności fal gamma
 • Wysoka częstotliwość fal gamma jest najlepiej widoczna w stanie szczęścia
 • Faza snu REM również ma tendencję do charakteryzowania się wysokim poziomem aktywności w tym zakresie częstotliwości.

Podsumowując, poznanie różnych rodzajów fal mózgowych pozwala nam zrozumieć, że nasze procesy umysłowe, emocje, działania i zachowania generują „energię” w naszym mózgu. Kluczem jest zatem być tego świadomym, nauczyć się relaksować i być bardziej otwartym na sugestie, wykazywać większą intuicję oraz pracować nad zarządzaniem emocjonalnym, aby nasz lęk działał na naszą korzyść, a nie przeciwko nam.

JV-  wzmocnienie fal harmonicznych Rezonansu Schumanna w zakresie fal gamma => prowadzi do rozwoju kreatywności i świadomości ludzi. I to ma miejsce dziś. A procesy te można stymulować silnym generatorem Fal Schumanna.

Możesz swój przypadek konsultować ze mną lub  innymi specjalistami przez telefon, mail, video: Skype, WhatsApp.

Zapraszam.

Jack Vital, Kraków,  tel., Skype, WhatsApp: +48 690028931
oraz  ogólny mail i specjaliści FUTURA MEDICA:

pl.futuramedica@gmail.com, tel. +48 690 028 810, 690 028 941
www.futuramedica.pl
www.TRUEHealth.pl

Moje kwalifikacje:

 • Od 10 lat zajmuję się medycyną informacyjną, komplementarną, biorezonansem, dietami leczniczymi, odżywianiem komórkowym i odmłodzeniem biologicznym, usuwaniem przyczyn schorzeń, najbardziej zaawansowaną diagnostyką przyczynową organizmu – na Światowym poziomie.  Także przez własne Instytuty medycyny komplementarnej i informacyjnej  R&D za granicą.
 • Dysponuję najnowocześniejszą aparaturą pomiarową diagnostyczną – w tym medyczną – do badań przyczynowych i najnowocześniejszymi urządzeniami biorezonansowo-plazmowymi V generacji, jakie można dziś dostać na Świecie.
 • Znam i stosuję medycynę informacyjną i kwantową (na dowolnych nośnikach, w tym naturalnych kryształach, soli himalajskiej, wodzie…) na poziomie niemieckich firm HELL i Sanum oraz ich homotoksykologię kliniczną w module kwantowym informacyjnym.
 • Patentuję aktualnie BIO-Vitalizer i BIO-technologie z wykorzystaniem medycyny informacyjnej i fizyki kwantowej dla poprawy stanu czynnościowego organizmów.
 • Pomogłem usunąć – moimi narzędziami i protokołami – tysiące borelioz i innych schorzeń,  w tym autoimmunologicznych, uznawanych za nieuleczalne. A wśród moich pacjentów jest wielu lekarzy i ich rodziny – teraz moich przyjaciół.
 • Można dyskutować z moją metodologią – ale trzeba mieć podobne kwalifikacje i skuteczność terapeutyczną.

UWAGA!

Badanie WRT i SGD metodą dr R.Volla i H. Schimmela oraz naturoterapie – terapie komplementarne stosowane przez FUTURA MEDICA nie zastępują konsultacji i pomocy lekarskiej. Kontaktuj się często ze swoim lekarzem.

Leczenie /usuwanie patogenów, w tym wirusów terapią naturalną /komplementarną nie posiada medyczno-naukowego wyjaśnienia, ani potwierdzenia w świetle powszechnej wiedzy medycyny akademickiej. Detoksykacja i bio-vitalizacja /naturoterapia holograficzna, kwantowa, medycyny informacyjnej => działa tylko informacyjnie na bio-pole, na ciało holograficzne (aurę) człowieka przywracając jego naturalne wibracje i poprawne wartości rezonansowe. Medycyna akademicka nie bada tych zagadnień.

Rozbijanie ognisk zakaźnych i usuwanie patogenów biorezonansem wraz z ich DNA jest  terapią naturalną /komplementarną /eksperymentalną w obszarze fizyki w medycynie – nie posiada medyczno-naukowego wyjaśnienia, ani potwierdzenia w świetle powszechnej wiedzy medycyny akademickiej.

MMS nie jest dopuszczonym do spożycia środkiem leczniczym, lecz trucizną, stosowaną w stacjach uzdatniania wody do jej dezynfekcji. Stosowanie MMS i skuteczność w usuwaniu patogenów, nawet malarii, opisał Jim Humble w książce MMS Miracle Mineral Suplement – wraz z protokołami jego stosowania na wszelkie schorzenia i infekcje, w tym nowotwory.

 

W Europie Zachodniej elektrodermalny test EAV (vega test) wg metody dr R.Volla i H. Schimmela realizuje ok. 30.000 lekarzy. Niemieckie kasy chorych pokrywają koszty badań EAV /WRT/SGD od 1984 roku, po orzeczeniach niemieckich sądów, jeśli badania metodami medycyny akademickiej nie dały rezultatu!

W Polsce mamy 3,5 mln osób z cukrzycą, 4,5 mln z uszkodzonymi nerkami, 700.000 chorych na HCV, 1/4 kobiet na Hashimoto i 50%  z HPV (powoduje raka szyjki macicy) – medycyna akademicka leczy farmakologicznie objawy schorzeń lub operuje i wycina skutki schorzeń (np. guzy nowotworowe), nie zajmuje się przyczynami i nie ma narzędzi usuwania przyczyn schorzeń, nie usuwa też autoagresji. Tym różnią się te metody.

PRZECZYTAJ UWAŻNIE!
LISTA PRZECIWWSKAZAŃ DO DIAGNOSTYKI I PODJĘCIA TERAPII:

JEŻELI MASZ WĄTPLIWOŚCI CO DO WYMIENIONYCH PRZECIWWSKAZAŃ, CHCESZ MIEĆ PEWNOŚĆ, ŻE MOŻESZ SKORZYSTAĆ Z NASZYCH USŁUG – ZADZWOŃ DO NAS! Z PRZYJEMNOŚCIĄ ODPOWIEMY NA WSZYSTKIE PYTANIA. JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO DIAGNOSTYKI?UWAGA!
Badanie WRT i SGD metodą dr R.Volla i H. Schimmela oraz naturoterapie – terapie komplementarne stosowane przez FUTURA MEDICA nie zastępują konsultacji i pomocy lekarskiej. Kontaktuj się często ze swoim lekarzem. Leczenie boreliozy i usuwanie Borrelii terapią naturalną /komplementarną nie posiada medyczno-naukowego wyjaśnienia, ani potwierdzenia w świetle powszechnej wiedzy medycyny akademickiej. Detoksykacja i bio-vitalizacja /naturoterapia holograficzna, kwantowa, medycyny informacyjnej => działa tylko informacyjnie na bio-pole, na ciało holograficzne (aurę) człowieka przywracając jego naturalne wibracje i poprawne wartości rezonansowe. Medycyna akademicka nie bada tych zagadnień. Rozbijanie ognisk zakaźnych i usuwanie patogenów biorezonansem wraz z ich DNA jest terapią naturalną /komplementarną /eksperymentalną w obszarze fizyki w medycynie – nie posiada medyczno-naukowego wyjaśnienia, ani potwierdzenia w świetle powszechnej wiedzy medycyny akademickiej. MMS nie jest dopuszczonym do spożycia środkiem leczniczym, lecz trucizną, stosowaną w stacjach uzdatniania wody do jej dezynfekcji. Stosowanie MMS i skuteczność w usuwaniu patogenów, nawet malarii, opisał Jim Humble w książce MMS Miracle Mineral Suplement – wraz z protokołami jego stosowania na wszelkie schorzenia i infekcje, w tym nowotwory. W Europie Zachodniej elektrodermalny test EAV (vega test) wg metody dr R.Volla i H. Schimmela realizuje ok. 30.000 lekarzy. Niemieckie kasy chorych pokrywają koszty badań EAV /WRT/SGD od 1984 roku, po orzeczeniach niemieckich sądów, jeśli badania metodami medycyny akademickiej nie dały rezultatu! W Polsce mamy 3,5 mln osób z cukrzycą, 4,5 mln z uszkodzonymi nerkami, 700.000 chorych na HCV, 1/4 kobiet na Hashimoto i HPV (powoduje raka szyjki macicy) – medycyna akademicka leczy farmakologicznie objawy schorzeń lub operuje i wycina skutki schorzeń (np. guzy nowotworowe), nie zajmuje się przyczynami i nie ma narzędzi usuwania przyczyn schorzeń, nie usuwa też autoagresji. Tym różnią się te metody.
Translate »