logo
 • Kraków, ul. Zaleskiego 18/2 Osiedle Oficerskie

Prawdziwe UZDROWISKO czyli True SPA:
w domu, w gabinecie, w ośrodku, w firmie

Dziś słowo SPA jest totalnie i absurdalnie … wypaczone.

Dziś oto wystarczy mały basenik albo nawet jacuzzi z kwaśną toksyczną informacyjnie wodą miejską/lub wiejską i masaże z kosmetykami albo bez – i już na tablicy informacyjnej czy w ofercie hotelu czytamy,  że to SPA ???????????????!

To oczywiście absurd.

Śmieszne i smutne zarazem jest to, że światli, wykształceni, inteligentni ludzie – w poszukiwaniu zdrowia, urody, dobrego samopoczucia – dają się masowo nabrać…

Prawdziwe naturalne  UZDROWISKA czyli True SPA to m.in.:

 • Lourdes we Francji,
 • Tlacote w Meksyku,
 • Nadana w Indiach,
 • Ciechocinek, Sopot czy Krynica w Polsce,
 • Trenczyńskie (Trencianske) Teplice na Słowacji,  etc.

Prawdziwe Uzdrowiska  – to True SPA czyli Sanum Per Aquam = Uzdrawianie Poprzez Wodę!

Znajdziesz tam wodę strukturalną antyoksydacyjną (z REDOX często -350 ORP), wysoko BIO-Vitalną, która dodaje energii czyli podnosi BIO-Vitalność organizmów, detoksykuje organizm – pomaga usunąć toksyny z organizmu oraz silnie antyoksyduje czyli neutralizuje wolne rodniki tlenowe, odmładza i uzdrawia.

Co więcej, moje definicja True SPA  zawiera też określenia: „Czakram”, „Miejsce Mocy” i spełnia definicję i pomiary BIO-Vitalności (energii życiowej) opisane przez Leszka Matelę w opracowaniu „Polska magiczna. Przewodnik po miejscach mocy”.

Definicja prawdziwego Uzdrowiska SPA, True SPA,  zawiera 5 warunków sine qua non (koniecznych):

(1) to miejsce o wysokiej BIO-Vitalności miejsca i powietrza (powyżej 7500 jednostek w skali Bovisa, czyli więcej niż przeciętna BIO-Vitalność /energia życiowa zdrowego człowieka; człowiek ma czerpać energię biowitalną miejsca, zdrowieć…)

(2) z wodą strukturalną, antyoksydacyjną (minimum to -200 ORP, optymalna to ok. -300-400 ORP), alkaiczną, o wysokiej energii – wg medycyny chińskiej taka woda to 80% naszego zdrowia! => zobacz więcej:  www.futuramedica.pl (główna) i www.diamondaqua.pl => z badaniami czynnościowymi skaningowymi organizmów na medycznych urządzeniach IMEDIS

(3) które samoistnie  – przez przebywanie w tym miejscu i picie BIO-Vitalnej antyoksydacyjnej wody –  oczyszcza, energetyzuje, regeneruje  ludzi i zwierzęta, „następuje też zwiększenie biowitalności (BIO-Vitalizuje), co jest istotne dla zdrowia i pomocne w zwalczaniu różnych dolegliwości” (cyt. za: L.Matela)

(4) miejsce musi być „Czakramem”, „Miejscem Mocy”, musi generować /emitować wysokie i silne wibracje  –  by realizować funkcję podniesienia biowitalności i neutralizacji fal i „brudnej energii”  GSM, GPS, wifi, radarów i innych szkodliwych czynników intoksykacji organizmów ludzkich;
ale nie tylko =>  w takim miejscu wysokich wibracji naturalnie rozwija się kreatywność, intuicja, rozwój świadomości, zdolności,  zwłaszcza dzieci i młodzieży !
w kategoriach fizyki kwantowej takim minimum dla mnie jest holograficzna (3D) wibracja 3380144Hz/s i wyższe, wraz z holograficznym obrazami /informacjami o „zdrowiu Natury”, właściwe dla Lourdes i innych znanych Prawdziwych Uzdrowisk SPA; => potrafimy te wibracje i energie  odtworzyć oraz przekazywać dalej dzięki medycynie informacyjnej i współczesnym narzędziom elektronicznym fizyki kwantowej;

(5) Rezonans Schumanna takiego miejsca ma wyraźnie silniejsze oddziaływanie, zwłaszcza w zakresie fal harmonicznych Beta – dlatego neutralizuje zakłócenia w biopolu, rozwija kreatywność, intuicję, poprawia zdrowie ogólne i energetykę organizmu.

Takie miejsce w sposób naturalny BIO-Vitalizuje także spożywaną żywność i wodę w zasięgu działania „Czakramu”, neutralizuje samo w sobie toksyny w organizmie, prowadzi do naprawy DNA i odmłodzenia biologicznego. Jest warunkiem rzeczywistego odmłodzenia metabolicznego i biologicznego.

KAŻDY, absolutnie KAŻDY może mieć True SPA w domu, firmie, gabinecie terapeutycznym (wskazane), hotelu True SPA, czy ośrodku wypoczynkowym True SPA.

Musi po prostu spełniać wszystkie 5 warunków opisanych wyżej.

Po szczegóły – zapraszam do bezpośredniego kontaktu.

Co więcej – każdej osobie pomogę zbadać – na kilka sposobów –  czy rzeczywiście jego dom lub ośrodek, hotel – to True SPA /Miejsce Mocy.

True SPA = PRAWDZIWE UZDROWISKO:

(1) instalujemy „Czakram” zbudowany wg zasad Świętej Geometrii i fizyki kwantowej w medycynie; przy większych ośrodkach, firmach na dużej powierzchni – granice posesji, działek, ogrodzeń powinny być granicami oddziaływania „Czakramu”; BIO-Vitalne pole powinno działać na całym obszarze;

A/ z silnym  generatorem BIO-Vitalności (energii życiowej, wysokie częstotliwości) – jego działanie może być stałe lub czasowe – może być sterowany z Twojego smartfona (Android),

B/ lub naturalny, bez generatora; acz ten naturalny ma i tak 18 m zasięgu w każdą stronę;

(mamy przygotowane gotowe zestawy)

(2) instalujemy  kolejny BIO-Vitalizer  Świętej Geometrii (narzędzie medycyny informacyjnej i fizyki kwantowej) przy ujęciu wody lub  w domowej stacji uzdatniania, a także pojemnik z minerałami i kryształami dla uzyskania wysokiej zawartości mikroelementów, jonów, antyoksydacji, energetyzacji wody w całym budynku, w każdym kranie

+ instalujemy dedykowane filtry typu np. AAAWS do uzyskania wysokiej jakości wody pitnej antyoksydacyjnej alkaicznej, BIO-Vitalnej;

pomiarów parametrów wody dokonujemy miernikiem ORP/pH; możemy zrobić zdjęcia Kirliana, także zdjęcia mikroskopem elektronowym jak Masaru Emoto – zobaczysz piękne kryształy wody strukturalnej, pełne pozytywnej energii, pełne wysokich wibracji;

(5)  => uruchamiamy Generator Fal Schumanna* w miejscach przebywania osób oraz sypialniach dorosłych i dzieci (pod łóżkami lub przy jednej ze ścian skierowany na łóżka)   => zestaw dla małych mieszkań, domów, gabinetów, biur;

Generator Fal Schumanna musi emitować także poprawny zestaw częstotliwości Rezonansu  Schumanna i fal harmonicznych Beta Rezonansu Schumanna!

=> w wypadku ośrodków SPA, hoteli, dużych firm, dużych domów – potrzebna jest instalacja kilku Generatorów Fal Schumanna;

 (3) i (4) – będą spełnione automatycznie z realizacją powyższych (1), (2) i (5)

* Przeciwwskazania do stosowania urządzeń wykorzystujących magnetoterapię powinny być widoczne i komunikowane: ciąża, rozrusznik serca, kardiowertery, wszczepione stymulatory  serca i mózgu.
Zagrożenie dla tych osób występuje tylko przy bezpośrednim zbliżeniu Generatora Fal Schumanna do ciała – co nie jest możliwe przy prawidłowym  usytuowaniu generatora.
W firmach, ośrodkach odwiedzanych przez różne osoby z potencjalnej grupy ryzyka – instalacja Generatorów Fal Schumanna odbywa się w miejscach i w sposób, który absolutnie nie zagraża nikomu, czyli osobom z rozrusznikiem serca czy kobietom w ciąży. Natężenie pola magnetycznego jest silne tylko przy samym urządzeniu, już 50 cm od Generatora nie ma zagrożenia!

Możesz łatwo zbadać, czy „Czakram” /Miejsce Mocy działa i jaką ma BIO-Vitalność (biowitalność): zaproś Leszka Matelę lub innego znanego radiestetę, Mistrza nowej radiestezji. Chętnie pomogę w umówieniu spotkania i realizacji badań.  Możemy zrobić zdjęcia Kirliana wg technologii GDV- to twarde dowody.

Możemy wykonać badania SGD osób na medycznych urządzeniach IMEDIS (jak na www.futuramedica.pl oraz www.diamondaqua.pl) – PRZED instalacją systemu I PO INSTALACJI => zobaczysz na własne oczy natychmiastową poprawę stanu czynnościowego organizmów. Będziemy mieć  twarde dowody, że to działa prozdrowotnie.

Wynik pozytywnego badania można opisać w CERTYFIKACIE dla danego miejsca/ośrodka SPA, firmy.

Teraz  jadąc do ośrodka SPA, hotelu SPA, Uzdrowiska,  zawsze pytaj czy spełnia kryteria True SPA. I zawsze pomyśl dwa razy czy płacisz za poprawę zdrowia, czy za złudzenie zdrowia ubrane w ładny marketing i bąbelki toksycznego jakuzzi z martwą wodą kwaśną i toksyczną informacyjnie.

Wg Leszka Mateli, badacza i autora „Polska magiczna. Przewodnik po miejscach mocy”:

„Tego rodzaju punkty, gdzie koncentruje się energia Ziemi i Kosmosu od wieków przyciągały ludzi. W nich wznoszono obiekty sakralne i inne ważne budowle.

Przed wiekami człowiek, choć pozbawiony urządzeń technicznych, potrafił w odpowiedni sposób posługiwać się subtelnymi energiami natury. Otaczał kultem miejsca mocy, gdzie koncentrowały się stymulujące energie przyrody, a wznoszone budowle dopasowywał do ich przebiegu. Potrafił też poprzez stosowanie odpowiednich kształtów i symboli polepszać panujący układ promieniowań. (…) Dziś ponownie zaczynamy zwracać się ku naturze.

Miejsca mocy o szczególnie dużej sile oddziaływania nazywane są czakramami Ziemi. (…) na Ziemi istnieje więcej niż siedem czakramów. Należy je traktować jak węzły w sieci energetycznej i transformatory subtelnych energii. (…) Na powierzchni naszego globu, podobnie jak na krysztale, istnieje rodzaj sieci posiadającej aktywne węzły.

Tego rodzaju punkty energetyczne inspirują i pobudzają kreatywność człowieka. Następuje też zwiększenie biowitalności, co jest istotne dla zdrowia i pomocne w zwalczaniu różnych dolegliwości.

W takich miejscach koncentrują się korzystne energie Ziemi i Kosmosu, a człowiek może, udając się tam, doładować swe wewnętrzne akumulatory, poprawić kondycję swego organizmu, wyciszyć się, a nierzadko wzbogacić o nowe doświadczenia duchowe.”

Mieszkaj i pracuj w True SPA, dla zdrowia, kreatywności, rozwoju, długowieczności w zdrowiu! Długowieczności własnej i swoich dzieci, przyjaciół.

Kiedyś marzenie – dziś to  realna opcja dla KAŻDEGO.

Zainteresowanych zapraszam na BEZPŁATNE KONSULTACJE.

Spotkajmy się Twoim True SPA – prawdziwym UZDROWISKU SPA!

Jack Vital
tel./SMS/WhatsApp: +48 690 028 931, pl. puresave@gmail.com
www.FUTURAMEDICA.pl

 • Dla Partnerów systemu TRUEHealth.pl – 50% rabat.
 • Zobacz prezentację Sanum Per Aquam… aktualna, choć napisana 8 lat temu.

Moje kwalifikacje:

 • Od 10 lat zajmuję się medycyną informacyjną, komplementarną, biorezonansem, dietami leczniczymi, odżywianiem komórkowym i odmłodzeniem biologicznym, usuwaniem przyczyn schorzeń, najbardziej zaawansowaną diagnostyką przyczynową organizmu – na Światowym poziomie.  Także przez własne Instytuty medycyny komplementarnej i informacyjnej  R&D za granicą.
 • Dysponuję najnowocześniejszą aparaturą pomiarową diagnostyczną – w tym medyczną – do badań przyczynowych i najnowocześniejszymi urządzeniami biorezonansowo-plazmowymi V generacji, jakie można dziś dostać na Świecie.
 • Znam i stosuję medycynę informacyjną i kwantową (na dowolnych nośnikach, w tym naturalnych kryształach, soli himalajskiej, wodzie…) na poziomie niemieckich firm HELL i Sanum oraz ich homotoksykologię kliniczną w module kwantowym informacyjnym.
 • Patentuję aktualnie BIO-Vitalizer i BIO-technologie z wykorzystaniem medycyny informacyjnej i fizyki kwantowej dla poprawy stanu czynnościowego organizmów.
 • Pomogłem usunąć – moimi narzędziami i protokołami – tysiące borelioz i innych schorzeń,  w tym autoimmunologicznych, uznawanych za nieuleczalne. A wśród moich pacjentów jest wielu lekarzy i ich rodziny – teraz moich przyjaciół.
 • Można dyskutować z moją metodologią – ale trzeba mieć podobne kwalifikacje i skuteczność terapeutyczną.

UWAGA!

Badanie WRT i SGD metodą dr R.Volla i H. Schimmela oraz naturoterapie – terapie komplementarne stosowane przez FUTURA MEDICA nie zastępują konsultacji i pomocy lekarskiej. Kontaktuj się często ze swoim lekarzem.

Leczenie /usuwanie patogenów, w tym wirusów terapią naturalną /komplementarną nie posiada medyczno-naukowego wyjaśnienia, ani potwierdzenia w świetle powszechnej wiedzy medycyny akademickiej. Detoksykacja i bio-vitalizacja /naturoterapia holograficzna, kwantowa, medycyny informacyjnej => działa tylko informacyjnie na bio-pole, na ciało holograficzne (aurę) człowieka przywracając jego naturalne wibracje i poprawne wartości rezonansowe. Medycyna akademicka nie bada tych zagadnień.

Rozbijanie ognisk zakaźnych i usuwanie patogenów biorezonansem wraz z ich DNA jest  terapią naturalną /komplementarną /eksperymentalną w obszarze fizyki w medycynie – nie posiada medyczno-naukowego wyjaśnienia, ani potwierdzenia w świetle powszechnej wiedzy medycyny akademickiej.

MMS nie jest dopuszczonym do spożycia środkiem leczniczym, lecz trucizną, stosowaną w stacjach uzdatniania wody do jej dezynfekcji. Stosowanie MMS i skuteczność w usuwaniu patogenów, nawet malarii, opisał Jim Humble w książce MMS Miracle Mineral Suplement – wraz z protokołami jego stosowania na wszelkie schorzenia i infekcje, w tym nowotwory.

 

W Europie Zachodniej elektrodermalny test EAV (vega test) wg metody dr R.Volla i H. Schimmela realizuje ok. 30.000 lekarzy. Niemieckie kasy chorych pokrywają koszty badań EAV /WRT/SGD od 1984 roku, po orzeczeniach niemieckich sądów, jeśli badania metodami medycyny akademickiej nie dały rezultatu!

W Polsce mamy 3,5 mln osób z cukrzycą, 4,5 mln z uszkodzonymi nerkami, 700.000 chorych na HCV, 1/4 kobiet na Hashimoto i 50%  z HPV (powoduje raka szyjki macicy) – medycyna akademicka leczy farmakologicznie objawy schorzeń lub operuje i wycina skutki schorzeń (np. guzy nowotworowe), nie zajmuje się przyczynami i nie ma narzędzi usuwania przyczyn schorzeń, nie usuwa też autoagresji. Tym różnią się te metody.

PRZECZYTAJ UWAŻNIE!
LISTA PRZECIWWSKAZAŃ DO DIAGNOSTYKI I PODJĘCIA TERAPII:

JEŻELI MASZ WĄTPLIWOŚCI CO DO WYMIENIONYCH PRZECIWWSKAZAŃ, CHCESZ MIEĆ PEWNOŚĆ, ŻE MOŻESZ SKORZYSTAĆ Z NASZYCH USŁUG – ZADZWOŃ DO NAS! Z PRZYJEMNOŚCIĄ ODPOWIEMY NA WSZYSTKIE PYTANIA. JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO DIAGNOSTYKI?UWAGA!
Badanie WRT i SGD metodą dr R.Volla i H. Schimmela oraz naturoterapie – terapie komplementarne stosowane przez FUTURA MEDICA nie zastępują konsultacji i pomocy lekarskiej. Kontaktuj się często ze swoim lekarzem. Leczenie boreliozy i usuwanie Borrelii terapią naturalną /komplementarną nie posiada medyczno-naukowego wyjaśnienia, ani potwierdzenia w świetle powszechnej wiedzy medycyny akademickiej. Detoksykacja i bio-vitalizacja /naturoterapia holograficzna, kwantowa, medycyny informacyjnej => działa tylko informacyjnie na bio-pole, na ciało holograficzne (aurę) człowieka przywracając jego naturalne wibracje i poprawne wartości rezonansowe. Medycyna akademicka nie bada tych zagadnień. Rozbijanie ognisk zakaźnych i usuwanie patogenów biorezonansem wraz z ich DNA jest terapią naturalną /komplementarną /eksperymentalną w obszarze fizyki w medycynie – nie posiada medyczno-naukowego wyjaśnienia, ani potwierdzenia w świetle powszechnej wiedzy medycyny akademickiej. MMS nie jest dopuszczonym do spożycia środkiem leczniczym, lecz trucizną, stosowaną w stacjach uzdatniania wody do jej dezynfekcji. Stosowanie MMS i skuteczność w usuwaniu patogenów, nawet malarii, opisał Jim Humble w książce MMS Miracle Mineral Suplement – wraz z protokołami jego stosowania na wszelkie schorzenia i infekcje, w tym nowotwory. W Europie Zachodniej elektrodermalny test EAV (vega test) wg metody dr R.Volla i H. Schimmela realizuje ok. 30.000 lekarzy. Niemieckie kasy chorych pokrywają koszty badań EAV /WRT/SGD od 1984 roku, po orzeczeniach niemieckich sądów, jeśli badania metodami medycyny akademickiej nie dały rezultatu! W Polsce mamy 3,5 mln osób z cukrzycą, 4,5 mln z uszkodzonymi nerkami, 700.000 chorych na HCV, 1/4 kobiet na Hashimoto i HPV (powoduje raka szyjki macicy) – medycyna akademicka leczy farmakologicznie objawy schorzeń lub operuje i wycina skutki schorzeń (np. guzy nowotworowe), nie zajmuje się przyczynami i nie ma narzędzi usuwania przyczyn schorzeń, nie usuwa też autoagresji. Tym różnią się te metody.
Translate »