logo
 • Kraków, ul. Zaleskiego 18/2 Osiedle Oficerskie

Ten protokół był i jest zawsze 100% skuteczny.

Diagnozowaliśmy kilkanaście pacjentek – kobiet z anemią, metodą dr R.Volla i H.Schimmela (w tym WRT vega test na medycznym urządzeniu IMEDIS), w latach 2012-2016.

Zdiagnozowane wspólne ich obciążenia i nieprawidłowości:

 • autoagresja /autoimmunita, jak przy ch. Hashimoto
 • kumulacja glutenu (i celiakia – nie zdiagnozowana) i kazeiny w organizmie z dysfunkcją jelita cienkiego, a w konsekwencji: „ciężkie” niedożywienie komórkowe: braki witamin, pierwiastków śladowych i witamin; dysbioza jelitowa i pasożyty w jelitach  //niedożywienie komórkowe to  główna przyczyna schorzeń – obok zakwaszenia (czyli poważnego naruszenia równowagi kwasowo-zasadowej) – wg medycyny przyczynowej /komplementarnej//
 • nierównowaga hormonalna /zaburzenia hormonalne; obfite miesiączki
 • rzeczywisty niedobór – na poziomie komórkowym – witamin, minerałów, pierwiastków śladowych, mimo, że w badaniach medycznych stosowane suplementy (w tym żelazo) na właściwym poziomie => suplementy w większości nie przyswajalne, dysfunkcja jelita cienkiego przekreśla ich przyswojenie
 • obciążenia emocjonalne i obciążenie stresem
 • obciążenie EMR – wifi, GPS, GSM, 3G, 4G, 5G, satelity, TV, komórki przy głowie w czasie snu, w pracy i domu kilka komórek aktywnych w promieniu 10 metrów (zobacz zdjęcie Kirliana obciążenia  GSM…)
 • infekcje patogenów, głownie grzybice jelit, infekcje intymne, wirusy, w tym w 90% – HPV, EBV, często też paciorkowce, chlamydia, pasożyty obłe  i płaskie i in.
 • toksyny przeróżne, od SMOGu i metabolitów patogenów, po metale ciężkie i konserwanty, toksyny toksyna Borrelii, dioksyny (od grzybic, infekcji Aspergillus Niger) i in.
 • wszystkie były ciężko zakwaszone; a przecież najsilniej zakwasza stres, papierosy i … ból , potem mięso i nabiał … (przeczytaj o zakwaszeniu na www.futuramedica.pl PROTOKOŁY /publikacje)

PROTOKÓŁ TERAPEUTYCZNY

 • koniecznie wykonaj nie tylko badanie WRT (vega test) na medycznym IMEDIS, ale i badanie skaningowe na skanerze kwantowym – badanie stanu czynnościowego poszczególnych narządów i obiegów oraz „vega test czynnościowy”
 • potrzebna kompleksowa detoksykacja organizmu => DETOX COMPLEX OK&OB
 • odżywienie komórkowe – potrójne, BIO-Vitalizowane greens z wodą antyoksydacyjną DIAMOND AQUA!, soki wyciskane owocowe (kwaśne owoce) i warzywne – w tym buraczano-kapuściany (50/50%) i kiszone buraki (kiś sama!!!) codziennie przez 3 miesiące, etc.
 • rygorystyczna dieta lecznicza rozdzielna wg Małachowa i przeciw nowotworowa (wg eksperta WHO – konsultacja bezpłatna) jak przy odmłodzeniu biologicznym i cofaniu wieku metabolicznego, rygorystycznie bezglutenowa w okresie terapii – czyli ok. 3-4 miesiące, pierwsze 2-3 tygodnie soki wytłaczane owocowe (kwaśne) i warzywne, oleje tłoczone tylko na zimno, odkwaszająca (przeczytaj moją publikację o zakwaszeniu i produktach odkwaszających na www.futuramedica.pl; w Pakiecie DETOX COMPLEX jest BIO-Vitalizowana soda CZDA – odkwasza najszybciej)
 • esencja probiotyczna wysokiej jakości, np. BIOWORD lub inne – w całym okresie terapii
 • rozbicie ognisk zakaźnych i – po tygodniu zaczynamy biorezonans w gabinecie lub home – usunięcie patogenów (gabinet lub home: dr OPTIMUS RIFE, dr OPTIMUS BIOREZONSNCE + generator plazmowy w gabinecie); zajmie nam to ok 2-3 miesięcy; w pierwszej kolejności usuwamy HPV, candidę, Aspergillus, Borrelia, Chlamydia i wirusy, w tym w RNA
 • zalecam dodatkowo podwójne dawki oleju medycznej marihuany CBD ESSENZ (czyli po 6-8 kropli 4x dziennie) i MMS BIO-Vitalizowany, z uwagi na konieczność usunięcia stanów zapalnych w organizmie + woda DIAMOND AQUA antyoksydacyjna strukturalna -300 ORP
 • Fal Schumanna, na neutralizację wifi, GPS, GSM, EMR – w gabinecie lub home (wypożycz urządzenie BESTMOVE)

Terapia trwa ok 3-4 miesiące, wymaga konsekwencji.

Przeprowadzona poprawnie + poprawna dieta i profilaktyka spowoduje, że anemia nie wróci i będziesz zdrowa do końca długiego życia.

Ten protokół był i jest zawsze 100% skuteczny.

Dlatego zachęcam: badaj się  na wszystkie sposoby. A wśród tych badań musi się znaleźć miejsce dla WRT na IMEDIS – vega test, dający do 95% trafności w wykrywaniu przyczyn schorzeń i nieprawidłowości. Konkretnych przyczyn.

Jeśli znamy przyczyny – możemy je usunąć. Precyzyjnie. Narzędzia są dostępne, podobnie protokoły terapeutyczne.

Badaj się!

Zapraszam na bezpłatne konsultacje.

Pamiętaj!  Choć metodą dr R.Volla posługuję się 30.000 lekarzy w Europie, a odczyty to 95% trafności diagnostycznej, oficjalna medycyna nie zna tej metody i w zw. z tym formalnie nic nie mówi. Nie ma i nie będzie badań klinicznych.

A tymczasem dziesiątki gabinetów biorezonansu w Europie z IMEDIS-ami mają wysoką skuteczność terapeutyczną, nie osiągalną dla medycyny akademickiej…

ZAPRASZAM też KOBIETY 20-65l – na BEZPŁATNE badanie wieku metabolicznego!

Każda Kobieta pragnie zdrowia i długowieczności. I zahamowania procesów starzenia biologicznego.

WIEKU METABOLICZNEGO CZĘSTO NIE WIDAĆ, ALE WIDAĆ WIEK BIOLOGICZNY!!! Nie widać autoagresji, kumulacji obciążeń /toksyn, HPV czy HCV w wątrobie czy krętków Borrelii /boreliozy w stawach czy mózgu, ani tym bardziej uszkodzonego DNA i wirusów w RNA….  widać za to ich postarzoną cerę, zmarszczki, worki pod oczami, pojawiają się pierwsze bóle…

Praktyka:  dziś 25- i 30-letnie kobiety mają po 45 lat metabolicznie; a 30 letni dziś mężczyźni mają często 50 lat metabolicznie i nawet więcej.  I Widać po nich przyspieszony wiek biologiczny – po ich twarzach, skórze, oczach –  przyspieszone starzenie zatrzymać, a tym bardziej cofnąć jest bardzo trudno..

Dlatego ZAPRASZAM – KOBIETY 20-65l – na BEZPŁATNE badanie wieku metabolicznego (BMI, pełna analiza składu ciała) oraz odpłatne badanie WRT (vega test) obciążeń i przyczyn starzenia biologicznego. Dokładność 95-98%!

Możesz swój przypadek konsultować ze mną lub  innymi specjalistami przez telefon, mail, video: Skype, WhatsApp.

Zapraszam.

Jack Vital, Kraków,  tel., Skype, WhatsApp: +48 690028931
oraz  ogólny mail i specjaliści FUTURA MEDICA:

pl.futuramedica@gmail.com, tel. +48 690 028 810, 690 028 941
www.futuramedica.pl
www.TRUEHealth.pl

Moje kwalifikacje:

 • Od 10 lat zajmuję się medycyną informacyjną, komplementarną, biorezonansem, dietami leczniczymi, odżywianiem komórkowym i odmłodzeniem biologicznym, usuwaniem przyczyn schorzeń, najbardziej zaawansowaną diagnostyką przyczynową organizmu – na Światowym poziomie.  Także przez własne Instytuty medycyny komplementarnej i informacyjnej  R&D za granicą.
 • Dysponuję najnowocześniejszą aparaturą pomiarową diagnostyczną – w tym medyczną – do badań przyczynowych i najnowocześniejszymi urządzeniami biorezonansowo-plazmowymi V generacji, jakie można dziś dostać na Świecie.
 • Znam i stosuję medycynę informacyjną i kwantową (na dowolnych nośnikach, w tym naturalnych kryształach, soli himalajskiej, wodzie…) na poziomie niemieckich firm HELL i Sanum oraz ich homotoksykologię kliniczną w module kwantowym informacyjnym.
 • Patentuję aktualnie BIO-Vitalizer i BIO-technologie z wykorzystaniem medycyny informacyjnej i fizyki kwantowej dla poprawy stanu czynnościowego organizmów.
 • Pomogłem usunąć – moimi narzędziami i protokołami – tysiące borelioz i innych schorzeń,  w tym autoimmunologicznych, uznawanych za nieuleczalne. A wśród moich pacjentów jest wielu lekarzy i ich rodziny – teraz moich przyjaciół.
 • Można dyskutować z moją metodologią – ale trzeba mieć podobne kwalifikacje i skuteczność terapeutyczną.

UWAGA!

Badanie WRT i SGD metodą dr R.Volla i H. Schimmela oraz naturoterapie – terapie komplementarne stosowane przez FUTURA MEDICA nie zastępują konsultacji i pomocy lekarskiej. Kontaktuj się często ze swoim lekarzem.

Leczenie /usuwanie patogenów, w tym wirusów terapią naturalną /komplementarną nie posiada medyczno-naukowego wyjaśnienia, ani potwierdzenia w świetle powszechnej wiedzy medycyny akademickiej. Detoksykacja i bio-vitalizacja /naturoterapia holograficzna, kwantowa, medycyny informacyjnej => działa tylko informacyjnie na bio-pole, na ciało holograficzne (aurę) człowieka przywracając jego naturalne wibracje i poprawne wartości rezonansowe. Medycyna akademicka nie bada tych zagadnień.

Rozbijanie ognisk zakaźnych i usuwanie patogenów biorezonansem wraz z ich DNA jest  terapią naturalną /komplementarną /eksperymentalną w obszarze fizyki w medycynie – nie posiada medyczno-naukowego wyjaśnienia, ani potwierdzenia w świetle powszechnej wiedzy medycyny akademickiej.

MMS nie jest dopuszczonym do spożycia środkiem leczniczym, lecz trucizną, stosowaną w stacjach uzdatniania wody do jej dezynfekcji. Stosowanie MMS i skuteczność w usuwaniu patogenów, nawet malarii, opisał Jim Humble w książce MMS Miracle Mineral Suplement – wraz z protokołami jego stosowania na wszelkie schorzenia i infekcje, w tym nowotwory.

 

W Europie Zachodniej elektrodermalny test EAV (vega test) wg metody dr R.Volla i H. Schimmela realizuje ok. 30.000 lekarzy. Niemieckie kasy chorych pokrywają koszty badań EAV /WRT/SGD od 1984 roku, po orzeczeniach niemieckich sądów, jeśli badania metodami medycyny akademickiej nie dały rezultatu!

W Polsce mamy 3,5 mln osób z cukrzycą, 4,5 mln z uszkodzonymi nerkami, 700.000 chorych na HCV, 1/4 kobiet na Hashimoto i 50%  z HPV (powoduje raka szyjki macicy) – medycyna akademicka leczy farmakologicznie objawy schorzeń lub operuje i wycina skutki schorzeń (np. guzy nowotworowe), nie zajmuje się przyczynami i nie ma narzędzi usuwania przyczyn schorzeń, nie usuwa też autoagresji. Tym różnią się te metody.

PRZECZYTAJ UWAŻNIE!
LISTA PRZECIWWSKAZAŃ DO DIAGNOSTYKI I PODJĘCIA TERAPII:

JEŻELI MASZ WĄTPLIWOŚCI CO DO WYMIENIONYCH PRZECIWWSKAZAŃ, CHCESZ MIEĆ PEWNOŚĆ, ŻE MOŻESZ SKORZYSTAĆ Z NASZYCH USŁUG – ZADZWOŃ DO NAS! Z PRZYJEMNOŚCIĄ ODPOWIEMY NA WSZYSTKIE PYTANIA. JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO DIAGNOSTYKI?UWAGA!
Badanie WRT i SGD metodą dr R.Volla i H. Schimmela oraz naturoterapie – terapie komplementarne stosowane przez FUTURA MEDICA nie zastępują konsultacji i pomocy lekarskiej. Kontaktuj się często ze swoim lekarzem. Leczenie boreliozy i usuwanie Borrelii terapią naturalną /komplementarną nie posiada medyczno-naukowego wyjaśnienia, ani potwierdzenia w świetle powszechnej wiedzy medycyny akademickiej. Detoksykacja i bio-vitalizacja /naturoterapia holograficzna, kwantowa, medycyny informacyjnej => działa tylko informacyjnie na bio-pole, na ciało holograficzne (aurę) człowieka przywracając jego naturalne wibracje i poprawne wartości rezonansowe. Medycyna akademicka nie bada tych zagadnień. Rozbijanie ognisk zakaźnych i usuwanie patogenów biorezonansem wraz z ich DNA jest terapią naturalną /komplementarną /eksperymentalną w obszarze fizyki w medycynie – nie posiada medyczno-naukowego wyjaśnienia, ani potwierdzenia w świetle powszechnej wiedzy medycyny akademickiej. MMS nie jest dopuszczonym do spożycia środkiem leczniczym, lecz trucizną, stosowaną w stacjach uzdatniania wody do jej dezynfekcji. Stosowanie MMS i skuteczność w usuwaniu patogenów, nawet malarii, opisał Jim Humble w książce MMS Miracle Mineral Suplement – wraz z protokołami jego stosowania na wszelkie schorzenia i infekcje, w tym nowotwory. W Europie Zachodniej elektrodermalny test EAV (vega test) wg metody dr R.Volla i H. Schimmela realizuje ok. 30.000 lekarzy. Niemieckie kasy chorych pokrywają koszty badań EAV /WRT/SGD od 1984 roku, po orzeczeniach niemieckich sądów, jeśli badania metodami medycyny akademickiej nie dały rezultatu! W Polsce mamy 3,5 mln osób z cukrzycą, 4,5 mln z uszkodzonymi nerkami, 700.000 chorych na HCV, 1/4 kobiet na Hashimoto i HPV (powoduje raka szyjki macicy) – medycyna akademicka leczy farmakologicznie objawy schorzeń lub operuje i wycina skutki schorzeń (np. guzy nowotworowe), nie zajmuje się przyczynami i nie ma narzędzi usuwania przyczyn schorzeń, nie usuwa też autoagresji. Tym różnią się te metody.
Translate »