logo
 • Kraków, ul. Zaleskiego 18/2 Osiedle Oficerskie

„Niewiadomego pochodzenia”… ?

Cóż – złe samopoczucie, podobnie jak chroniczne zmęczenie,  zawsze ma konkretne przyczyny, które można zdiagnozować diagnostyką przyczynową WRT (medyczny IMEDIS) czy QUANTUM 100D HUNTER z vega testem.

W praktyce gabinetu medycyny komplementarne, na 100 przypadków „złego samopoczucia niewiadomego pochodzenia” => 90 przypadków to były boreliozy nie zdiagnozowane, w różnych układach i  koinfekcjach, zawsze z autoagresją u dorosłych; te koinfekcje to: z Aspergillus Niger, EBV (bardzo osłabia…), HCV lub HBV z uszkodzeniem wątroby, paciorkowce w stawach, HPV (z cystami, polipami, mięśniakami), przywry wątrobowe, jelitowe i kumulacja toksyn.

Zawsze kumulacja toksyn.

Wg dr J.Jonasa, to toksyny i ogniska zakaźne są odpowiedzialne za schorzenia, złe samopoczucie. Patogeny produkują dużo metabolitów – dla nas toksyn. Kumulujemy też toksyny spożywcze, chemiczne, SMOGu, kosmetyczne, pestycydy, konserwanty, metale ciężkie, rtęć i inne. Rtęć i metale ciężkie odpowiadają za drastyczne pogorszenie samopoczucia i rozwój schorzeń autoimmunologicznych.

Kumulacja toksyn (przy niesprawnym układzie limfatycznym, zakwaszeniu organizmu) to także  otyłość, endometrioza, cysty/torbiele oraz chroniczne zmęczenie – gdy już ciężko wstać do pracy/szkoły, nie ma sił na aktywności popołudniowe i trudno wnieść siatkę ziemniaków na 3 piętro…

PROTOKÓŁ TERAPEUTYCZNY NATURALNIE JEST KONSEKWENCJĄ POWYŻSZEGO:

 • umów badanie WRT
 • zrealizuj kompleksową detoksykację organizmu, połączoną z radykalną zmianą diety na dietę leczniczą DETOX odkwaszającą, dietę odżywienia komórkowego, rygorystycznie bezglutenową w okresie terapii (przeczytaj artykuł o cofaniu wieku metabolicznego i biologicznego => tu są wskazówki i instrukcje);

przeczytaj: DETOX COMPLEX OK&OB  na www.TRUEHealth.pl

 • zaawansowanym biorezonansem usuń ogniska zakaźne – są takie 2 urządzenia w Europie: dr OPTIMUS Rife i dr OPTIMUS BIORESONANCE, dostępne na www.TRUEHealth.pl
 • pij od zaraz tylko wodę strukturalną antyoksydacyjną heksagonalną DIAMOND AQUA www.diamondaqua.pl oraz www.TRUEHealth.pl – konieczne dla detoksykacji, udrożnienia układu limfatycznego; to narzędzie medycyny informacyjnej /komplementarnej;

wg medycyny chińskiej taka woda to 80% zdrowia

 • po 2 tygodniach detoksykacji i odkwaszeniu organizmu, po udrożnieniu układu wydalniczego i układu limfatycznego – zrealizuj terapię biorezonansową usunięcia patogenów – przyczyn złego samopoczucia, opisanych wyżej, a zdiagnozowanych u Ciebie badaniem WRT; zajmie to od miesiąca do 3 miesięcy, czasem dłużej, ale zawsze zakończy się sukcesem; urządzenie do biorezonansu możesz kupić lub pożyczyć przez www.TRUEHealth.pl
 • poprawiamy samopoczucie i neutralizujemy ból magneto-akupunkturą, magnetoterapią lub Falami Schumanna; Generator Fal Schumanna jednocześnie zneutralizuje zakłócenia wifi, GPS, GSM, EMR, 4G, 5G, poprawi koncentrację i IQ; zapraszam do gabinetów FUTURA MEDICA www.futuramedica.pl na wszystkie te zabiegi razem; dodatkowo koniecznie stosuj wysokiej jakości olej CBD (medyczna legalna marihuana),np 5% olej ESSENZ BIO-Vitalizowany  – kupisz go na TRUEHealth.pl

Przeczytaj też protokół usuwania boreliozy i autoagresji (!) na www.futuramedica.pl

A co z osobami, które nie mają dostępu do badań WRT?

Wielokrotnie pomagałem potrzebującym w podobnej sytuacji przez realizację powyższego protokołu bez badań WRT, z jedną różnicą:

 • wysyłaliśmy Pakiet DETOX COMPLEX OK&OB  +  usuwaliśmy home (pożyczając urządzenie)  jednocześnie całe grupy patogenów generatorem dr OPTIMUS RIFE lub BIORESONANCE, z pomocą oprogramowania, które rozbija DNA całych grup patogenów i likwiduje ogniska zakaźne;  stosując potem Fale Schumanna i magneto-akupunkturę POMOGLIŚMY WSZYSTKIM TYM OSOBOM. Także przy chronicznym zmęczeniu.

__________________

Dr Josef Jonas miał absolutnie rację …

Muszę dodać jeszcze jedno: złe samopoczucie i jego przyczyny, a tym bardziej przyczyny chronicznego zmęczenia ZAWSZE powodują przyspieszone starzenie biologiczne…

Więc nie czekaj, jeśli zauważysz u siebie pierwsze objawy. Działaj, szukaj przyczyny!

Możesz swój przypadek konsultować ze mną lub  innymi specjalistami przez telefon, mail, video: Skype, WhatsApp.

Zapraszam.

Jack Vital, Kraków,  tel., Skype, WhatsApp: +48 690028931
oraz  ogólny mail i specjaliści FUTURA MEDICA:

pl.futuramedica@gmail.com, tel. +48 690 028 810, 690 028 941
www.futuramedica.pl
www.TRUEHealth.pl

Moje kwalifikacje:

 • Od 10 lat zajmuję się medycyną informacyjną, komplementarną, biorezonansem, dietami leczniczymi, odżywianiem komórkowym i odmłodzeniem biologicznym, usuwaniem przyczyn schorzeń, najbardziej zaawansowaną diagnostyką przyczynową organizmu – na Światowym poziomie.  Także przez własne Instytuty medycyny komplementarnej i informacyjnej  R&D za granicą.
 • Dysponuję najnowocześniejszą aparaturą pomiarową diagnostyczną – w tym medyczną – do badań przyczynowych i najnowocześniejszymi urządzeniami biorezonansowo-plazmowymi V generacji, jakie można dziś dostać na Świecie.
 • Znam i stosuję medycynę informacyjną i kwantową (na dowolnych nośnikach, w tym naturalnych kryształach, soli himalajskiej, wodzie…) na poziomie niemieckich firm HELL i Sanum oraz ich homotoksykologię kliniczną w module kwantowym informacyjnym.
 • Patentuję aktualnie BIO-Vitalizer i BIO-technologie z wykorzystaniem medycyny informacyjnej i fizyki kwantowej dla poprawy stanu czynnościowego organizmów.
 • Pomogłem usunąć – moimi narzędziami i protokołami – tysiące borelioz i innych schorzeń,  w tym autoimmunologicznych, uznawanych za nieuleczalne. A wśród moich pacjentów jest wielu lekarzy i ich rodziny – teraz moich przyjaciół.
 • Można dyskutować z moją metodologią – ale trzeba mieć podobne kwalifikacje i skuteczność terapeutyczną.

UWAGA!

Badanie WRT i SGD metodą dr R.Volla i H. Schimmela oraz naturoterapie – terapie komplementarne stosowane przez FUTURA MEDICA nie zastępują konsultacji i pomocy lekarskiej. Kontaktuj się często ze swoim lekarzem.

Leczenie /usuwanie patogenów, w tym wirusów terapią naturalną /komplementarną nie posiada medyczno-naukowego wyjaśnienia, ani potwierdzenia w świetle powszechnej wiedzy medycyny akademickiej. Detoksykacja i bio-vitalizacja /naturoterapia holograficzna, kwantowa, medycyny informacyjnej => działa tylko informacyjnie na bio-pole, na ciało holograficzne (aurę) człowieka przywracając jego naturalne wibracje i poprawne wartości rezonansowe. Medycyna akademicka nie bada tych zagadnień.

Rozbijanie ognisk zakaźnych i usuwanie patogenów biorezonansem wraz z ich DNA jest  terapią naturalną /komplementarną /eksperymentalną w obszarze fizyki w medycynie – nie posiada medyczno-naukowego wyjaśnienia, ani potwierdzenia w świetle powszechnej wiedzy medycyny akademickiej.

MMS nie jest dopuszczonym do spożycia środkiem leczniczym, lecz trucizną, stosowaną w stacjach uzdatniania wody do jej dezynfekcji. Stosowanie MMS i skuteczność w usuwaniu patogenów, nawet malarii, opisał Jim Humble w książce MMS Miracle Mineral Suplement – wraz z protokołami jego stosowania na wszelkie schorzenia i infekcje, w tym nowotwory.

 

W Europie Zachodniej elektrodermalny test EAV (vega test) wg metody dr R.Volla i H. Schimmela realizuje ok. 30.000 lekarzy. Niemieckie kasy chorych pokrywają koszty badań EAV /WRT/SGD od 1984 roku, po orzeczeniach niemieckich sądów, jeśli badania metodami medycyny akademickiej nie dały rezultatu!

W Polsce mamy 3,5 mln osób z cukrzycą, 4,5 mln z uszkodzonymi nerkami, 700.000 chorych na HCV, 1/4 kobiet na Hashimoto i 50%  z HPV (powoduje raka szyjki macicy) – medycyna akademicka leczy farmakologicznie objawy schorzeń lub operuje i wycina skutki schorzeń (np. guzy nowotworowe), nie zajmuje się przyczynami i nie ma narzędzi usuwania przyczyn schorzeń, nie usuwa też autoagresji. Tym różnią się te metody.

PRZECZYTAJ UWAŻNIE!
LISTA PRZECIWWSKAZAŃ DO DIAGNOSTYKI I PODJĘCIA TERAPII:

JEŻELI MASZ WĄTPLIWOŚCI CO DO WYMIENIONYCH PRZECIWWSKAZAŃ, CHCESZ MIEĆ PEWNOŚĆ, ŻE MOŻESZ SKORZYSTAĆ Z NASZYCH USŁUG – ZADZWOŃ DO NAS! Z PRZYJEMNOŚCIĄ ODPOWIEMY NA WSZYSTKIE PYTANIA. JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO DIAGNOSTYKI?UWAGA!
Badanie WRT i SGD metodą dr R.Volla i H. Schimmela oraz naturoterapie – terapie komplementarne stosowane przez FUTURA MEDICA nie zastępują konsultacji i pomocy lekarskiej. Kontaktuj się często ze swoim lekarzem. Leczenie boreliozy i usuwanie Borrelii terapią naturalną /komplementarną nie posiada medyczno-naukowego wyjaśnienia, ani potwierdzenia w świetle powszechnej wiedzy medycyny akademickiej. Detoksykacja i bio-vitalizacja /naturoterapia holograficzna, kwantowa, medycyny informacyjnej => działa tylko informacyjnie na bio-pole, na ciało holograficzne (aurę) człowieka przywracając jego naturalne wibracje i poprawne wartości rezonansowe. Medycyna akademicka nie bada tych zagadnień. Rozbijanie ognisk zakaźnych i usuwanie patogenów biorezonansem wraz z ich DNA jest terapią naturalną /komplementarną /eksperymentalną w obszarze fizyki w medycynie – nie posiada medyczno-naukowego wyjaśnienia, ani potwierdzenia w świetle powszechnej wiedzy medycyny akademickiej. MMS nie jest dopuszczonym do spożycia środkiem leczniczym, lecz trucizną, stosowaną w stacjach uzdatniania wody do jej dezynfekcji. Stosowanie MMS i skuteczność w usuwaniu patogenów, nawet malarii, opisał Jim Humble w książce MMS Miracle Mineral Suplement – wraz z protokołami jego stosowania na wszelkie schorzenia i infekcje, w tym nowotwory. W Europie Zachodniej elektrodermalny test EAV (vega test) wg metody dr R.Volla i H. Schimmela realizuje ok. 30.000 lekarzy. Niemieckie kasy chorych pokrywają koszty badań EAV /WRT/SGD od 1984 roku, po orzeczeniach niemieckich sądów, jeśli badania metodami medycyny akademickiej nie dały rezultatu! W Polsce mamy 3,5 mln osób z cukrzycą, 4,5 mln z uszkodzonymi nerkami, 700.000 chorych na HCV, 1/4 kobiet na Hashimoto i HPV (powoduje raka szyjki macicy) – medycyna akademicka leczy farmakologicznie objawy schorzeń lub operuje i wycina skutki schorzeń (np. guzy nowotworowe), nie zajmuje się przyczynami i nie ma narzędzi usuwania przyczyn schorzeń, nie usuwa też autoagresji. Tym różnią się te metody.
Translate »